Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Stavební dělník/dělnice, Chrudim

Pozice:
Stavební dělník/dělnice
Zaměstnavatel:
Instal Hanousek s.r.o.
IČO:
06671918
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
23400
Popis práce:

Náplň práce:
Stavební práce na realizovaných zakázkách při výstavbě, rekonstrukci a opravách, např. pomocné práce na inženýrských sítích, při pokládce a montáži vodovodů, kanalizace, práce při zemních pracích, běžné stavební, řemeslné a dokončovací práce na stavbách, rekonstrukcích. Údržba a oprava zařízení. Pokládka kabeláže. Drobné zednické práce. Bourací, demoliční a výkopové práce. Přesuny materiálu a vybouraných hmot, úklidové práce.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost
Pracovní doba: Po - Pá, 6:30 - 15:00 hodin
Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování pro nerezidenty
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny, 08:00 - 14:00).

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Soňa Slezáková
Telefon:
466 310 266
Počet zobrazení inzerátu:
1656×